www.idabrowa.pl

info

naglowek.jpgce7fe94128a139a35325301b6ba9040f
dabrwa-logo.png4177ea5639a1f6bb15d9971d3e3c9d78
dabrowa-header-bottom.pngdb24a970a1782880087deb6c3af772c7
Aktualności Portal Mapa Informator Wydarzenia Historia Panoramy Mapa strony E-publikacje Galerie Multimedia Ogłoszenia Inwestycje
Dodawanie obiektu - Regulamin

Regulamin.
Witamy w portalu miejskim www.idabrowa.pl . Poniżej przedstawiamy zasady i warunki korzystania z części społecznościowej serwisu. Portal www.idabrowa.pl jest serwisem informacyjno-promocyjnym miasta Dąbrowa Górnicza. Poprzez moduły społecznościowe portal umożliwia użytkownikom zamieszczanie ogłoszeń, dodawanie imprez w kalendarzu wydarzeń oraz obiektów/firm w katalogu obiektów i na mapie.

 1. Za umieszczenie informacje nie są pobierane żadne opłaty.
 2. Użytkownik publikuje wszelkie informacje wyłącznie na własną odpowiedzialność - serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za materiały, treści i wiarygodność danych osobowych zamieszczonych przez użytkowników.
 3. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści obscenicznych i nieodpowiednich oraz  materiałów niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.
 4. Informacje nie spełniające wymogów pkt. 3. będą usuwane lub nie będą publikowane, bez powiadamiania autora ogłoszenia.
 5. Administrator serwisu może usuwać informacje bez powiadomienia o tym użytkownika.
 6. Informacje w modułach ogłoszeń, katalogu obiektów/firm oraz w kalendarzu wydarzeń należy umieszczać w odpowiednich kategoriach zgodnie i stosownie do ich treści.
 7. Umieszczenie wielu ogłoszeń, obiektów/firm lub wydarzeń o tej samej treści w danym dziale lub w różnych działach spowoduje ich usunięcie.
 8. Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie.
 9. Administrator portalu www.idabrowa.pl  zastrzega sobie prawo zawieszenia działania modułu kalendarza wydarzeń, ogłoszeń i katalogu obiektów wraz z mapą w dowolnym czasie i na dowolny okres.
 10. Użytkownik korzystający z serwisu zgadza się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, udostępnianie i usuwanie zamieszczanych materiałów.
 11. Ogłoszenie internetowe powinno zawierać informacje umożliwiające użytkownikom Portalu kontakt z osobą zamieszczającą ogłoszenie.
 12. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za:
  - oferowane przez użytkowników towary i usługi;
  - roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu;
  - zgodność usług i towarów z opisem;
  - prawdziwość danych zawartych w ogłoszeniach.
 13. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie bez powiadamiania użytkowników serwisu.
 14. Administrator zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia przekazanych informacji bez podawania przyczyny.
 15. Jeżeli przekazane informacje nie zostały opublikowane w ciągu 3 dni od daty ich wysłania to oznacza, że zostały one odrzucone. Uwagi można zgłaszać na adres redakcja@idabrowa.pl.
 16. Wykorzystywanie funkcjonalności portalu związanych z publikowanych informacji oznacza zaakceptowanie zapisów niniejszego regulaminu.
atmopolis gif 300x300.gif5cb6c9c5d76fc0d8ee7d0aad97c01b33
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
Logo SKUP.jpg47c11358ce12f8a7f249fc1133158735
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0
F

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK